.
 
<<  Firma  Profili  >>
 

ÖZSTAR; ; Mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İmalat ve dekorasyon halkamızın içinde; mutfak dolapları, yatak odaları, genç odaları, raylı dolaplar, vestiyerler, iş yeri dekorasyonu, banyo dolapları, Tv üniteleri, eczane dekorasyonu, kuaför salonu dekorasyonu, tekstil ve konfeksiyon mağaza dekorasyonu, şark odası mobilyaları ve diğer mobilya dekorasyon ürünleri yer almaktadır.

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımız sürdürüyoruz.

Özellikle, müşterilerimizin hayalindeki farklı tip ve farklı model mobilya dekorasyon taleplerine profesyonel olarak cevap veriyoruz. Bu nedenle " Siz Hayal Edin, Biz gerçekleştirelim" sloganıyla faaliyetimize devam ediyoruz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizin satışı sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimizi sürdürüyoruz.

 

 
ÖZSTAR;
Yönetim Kurulu Başkanlığı